Details

Województwo : Łódzkie | Miejscowość : Łódź |
Kategoria : film i fotografia reklamowa | Zamieścił : A-4 STUDIO | Telefon: +42 636 82 78
Cena : do ustalenia


Pomożemy Ci zwiększyć zauważalność i podnieść pozycję Twojej firmy na rynku. Możesz umieścić film na swojej stronie internetowej, jako reklama w serwisie YouTube, na targach, w TV – możliwości jest wiele!   Zaskoczy Cię jak niewiele to kosztuje! koszty uzależnione są od ilości dni nagraniowych, rodzaju muzyki, lektora, złożoności scenografii itd.   zapytaj o szczegóły > [email protected]
SPOT REKLAMOWY
krótki film reklamowy wyświetlany w przerwach między programami telewizyjnymi albo w ich trakcie (przerywając je).  Aktualnie spoty telewizyjne stają się często wykorzystywanym narzędziem dla prowadzenia akcji reklamowych w Internecie, najczęściej jako „wyskakujące okienka”.
REKLAMA NA YOUTUBE
Reklamy wideo w serwisie YouTube stają się coraz popularniejszym sposobem dotarcia do klienta. Większości osób kojarzą się z wyświetlaniem spotów, które równocześnie emitowane są w telewizji. Reklama w YouTube jest doskonałym kanałem promocji także dla mniejszych reklamodawców, którzy nie dysponują budżetem rzędu dziesiątek tysięcy PLN na kreację spotu.
FILMY PROMOCYJNE
Szczególnie cenione przez organizatorów wydarzeń cyklicznych, takich jak festiwale, targi czy imprezy klubowe. Szybko zdobyły przewagę nad relacjami zdjęciowymi. Świetnie ukazują nastroje gości, a także atmosferę panującą na wydarzeniu. Relacja to świetny materiał reklamowy, wykorzystywanym do promocji kolejnych edycji danej imprezy oraz na stronach www.
FILMY INSTRUKTAŻOWE
Dobrze przygotowany film instruktażowy świetnie nadaje się na częste szkolenia korporacyjne i jest niezastąpiony podczas wielogodzinnych konferencji. Odpowiednio przygotowane materiały pozwalają odpocząć mówcy i pozwala każdemu odbiorcy przyswoić informacje w łatwy i przystępny sposób.

Kontakt z ogłoszeniodawcą


Ilość wyświetleń: 493
Share Button