Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas
Wiadomość wysłana.

Najczęściej zadawane pytania:

Usunąć konto z portalu można tylko i wyłącznie poprzez wysłanie na adres mailowy – [email protected], prośby o usunięcie konta.

Ogłoszenie może dodać każdy zarejestrowany i zalogowany użytkownik. Wystarczy po zalogowaniu się kliknąć w prawy górny róg w Profil>Dodaj Reklamę

Tak, powiadomienie będzie wysłane automatycznie na adres e-mail użytkownika podany przy rejestracji.

Aby przejść do Skrzynka @ należy kliknąć w Profil > Skrzynka @ w górnym prawym czarnym Menu. Skrzynka @ służy do prowadzenia korespondencji mailowej pomiędzy użytkownikami portalu.

Nie można zmienić nazwy użytkownika.

Hasło można zmienić klikając w prawym górnym rogu w Profil > Zmień hasło.

Aby zmienić dane podane przy rejestracji należy zalogować się na portal, a potem kliknąć w górnym prawym rogu w Profil > Moje konto i wpisujemy nowe dane.

Aby się zalogować na miejscanareklamy.pl należy kliknąć w "Zaloguj się" w górnym prawym rogu, wpisując swój login (nazwę użytkownika) oraz hasło podane podczas procesu Rejestracji.

Aby się zarejestrować na miejscanareklamy.pl należy kliknąć w "Zarejestruj się" w górnym prawym rogu, a następnie dokładnie wypełnić formularz rejestracyjny (wszystkie pola są obowiązkowe). Poczekaj na email i kliknij w link który w nim będzie. Zapamiętaj swoje hasło i nazwę użytkownika - będzie potrzebne do zalogowania się.

Aby dodać ogłoszenie/reklamę należy być zarejestrowanym użytkownikiem portalu. Funkcjonalność ta jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników

Nie, dodawanie ogłoszeń/reklam jest bezpłatne. Ogłoszenia można bezpłatnie odświeżać po ich wygaśnięciu - 14 dni.

Nie, rejestracja w portalu miejscanareklamy.pl jest bezpłatna.

Portal miejscanareklamy.pl jest to portal łączący oferentów miejsc na reklamę z osobami, które chcą się zareklamować oraz z twórcami i producentami reklamy oraz producentami materiałów potrzebnych do produkcji reklam. Portal jest skierowany do wszystkich tych, tak osób prywatnych jak i firm, którzy w praktyce lub teorii zajmują się reklamą.