W jaki sposób można usunąć konto z portalu?

Usunąć konto z portalu można tylko i wyłącznie poprzez wysłanie na adres mailowy – [email protected], prośby o usunięcie konta.

Share Button

W jaki sposób można dodać ogłoszenie/reklamę na portalu?

Ogłoszenie może dodać każdy zarejestrowany i zalogowany użytkownik. Wystarczy po zalogowaniu się kliknąć w prawy górny róg w Profil>Dodaj Reklamę

Share Button

Czy użytkownik otrzyma powiadomienie o otrzymanej wiadomości w Skrzynka @?

Tak, powiadomienie będzie wysłane automatycznie na adres e-mail użytkownika podany przy rejestracji.

Share Button

Do czego służy Skrzynka @?

Aby przejść do Skrzynka @ należy kliknąć w Profil > Skrzynka @ w górnym prawym czarnym Menu. Skrzynka @ służy do prowadzenia korespondencji mailowej pomiędzy użytkownikami portalu.

Share Button

Czy można zmienić nazwę użytkownika?

Nie można zmienić nazwy użytkownika.

Share Button

Jak zmienić hasło dostępu do portalu?

Hasło można zmienić klikając w prawym górnym rogu w Profil > Zmień hasło.

Share Button

Jak zmienić dane podane przy rejestracji?

Aby zmienić dane podane przy rejestracji należy zalogować się na portal, a potem kliknąć w górnym prawym rogu w Profil > Moje konto i wpisujemy nowe dane.

Share Button

W jaki sposób zalogować się na portalu?

Aby się zalogować na miejscanareklamy.pl należy kliknąć w „Zaloguj się” w górnym prawym rogu, wpisując swój login (nazwę użytkownika) oraz hasło podane podczas procesu Rejestracji.

Share Button

W jaki sposób zarejestrować się na portalu?

Aby się zarejestrować na miejscanareklamy.pl należy kliknąć w „Zarejestruj się” w górnym prawym rogu, a następnie dokładnie wypełnić formularz rejestracyjny (wszystkie pola są obowiązkowe). Poczekaj na email i kliknij w link który w nim będzie. Zapamiętaj swoje hasło i nazwę użytkownika – będzie potrzebne do zalogowania się.

Share Button

Czy można dodać ogłoszenie/reklamę bez rejestracji?

Aby dodać ogłoszenie/reklamę należy być zarejestrowanym użytkownikiem portalu. Funkcjonalność ta jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników

Share Button